A Nemzetközi konyha kategóriában a világ legismertebb csípős ízei találkoznak egy helyen. Kínálatunkban autentikus mexikói, amerikai és ázsiai termékek várják azokat, akik szeretnék felfedezni a nemzetközi gasztronómia különleges világát. Mexikói chili paprikák, szószok és salsák, amerikai BBQ szószok és fűszerkeverékek, valamint ázsiai chili szószok, fűszerek és különleges alapanyagok segítenek abban, hogy otthon is elkészíthesd kedvenc nemzetközi fogásaidat. Fedezd fel a világ ízeit, és emeld új szintre kulináris élményeidet!

Nemzetközi konyha
, , , , , ,

Chipotle paprika adobo szószban 220g-La Costena

0 az 5-ből
Original price was: 1590 Ft.Current price is: 1390 Ft. nettó 1094 Ft Egységár:7.227Ft/kg
,

Jalapeno sajtmártás dip 300 g - El Sabor

0 az 5-ből
1390 Ft nettó 1094 Ft Egységár:4.633Ft/kg
,

Vanília aroma 250ml-Lol-Tun

0 az 5-ből
1590 Ft nettó 1252 Ft Egységár:6.360Ft/l