Salsa Enchiladas Verdes
Original price was: 1590 Ft.795 FtCurrent price is: 795 Ft. nettó 626 FtEgységár: 3.786ft/kg Szavatosági idő:2026.10.25
LA Costeña Salsa Enchiladas Verdes egy ízletes és könnyen használható salsa, amelyet kifejezetten enchilada készítéséhez terveztek. A Salsa Enchiladas Verdes könnyen használható: egyszerűen csak öntsd a kész enchiladákra, vagy használd fel az enchilada hústöltelék összekeverésére. Friss, pikáns íze segít kihozni az étel teljes ízét és aromáját.
- Leírás
- További információk
- Vélemények (0)
- GYIK
Leírás
Salsa Enchiladas Verdes
A Salsa Enchiladas Verdes egy ízletes és könnyen használható salsa, amelyet kifejezetten enchilada készítéséhez terveztek. A Salsa Enchiladas Verdes könnyen használható: egyszerűen csak öntsd a kész enchiladákra, vagy használd fel az enchilada hústöltelék összekeverésére. Friss, pikáns íze segít kihozni az étel teljes ízét és aromáját. Fontos megjegyezni, hogy bár a termék kifejezetten enchiladához készült, más mexikói ételekhez is felhasználható, például burritos, tacos vagy fajitas készítéséhez is remek választás lehet.
Kiszerelés: 420g
Összetevők:Paradicsom, víz, hagyma, koriander, csirkehúsleves por, serrano chili, disznózsír, jódozott só.
Tápanyagtartalom 100 grammonként
| Energiatartalom | 135 kj / 32 kcal |
| Összes zsír | 1,54 g |
| Telített zsír | 0,76 g |
| Nátrium | 0,86 g |
| Összes szénhidrát | 3,85 g |
| Cukor | 0g |
| Rost | 0,76 g |
| Fehérjék | 1,54 g |
Tárolás: Felbontás után hütőben tárolandó.
Származási hely: Mexikó
További információk
| Tömeg | 0.478 kg |
|---|---|
| Márkanév | La Costena |
| Kiszerelés | 420g |
| Alapanyagok a mexikói konyhához |
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hogyan kell tárolni a Salsa Enchiladas Verdes-t?
A felbontás után hűtőben kell tárolni, hogy frissek maradjanak az ízei.
Mennyire egészséges ez a salsa?
100 grammonként 32 kalóriát és alacsony zsírtartalmú, cukormentes, rostban gazdag salsa, ami jó választás lehet az egészségtudatos étkezéshez.
Milyen összetevőket tartalmaz a Salsa Enchiladas Verdes?
A salsa fő összetevői paradicsom, víz, hagyma, koriander, csirkehúsleves por, serrano chili, disznózsír és jódozott só.
Hogyan kell használni a Salsa Enchiladas Verdes-t?
Egyszerűen csak öntsd a kész enchiladákra, vagy keverd az enchilada hústöltelékhez, hogy kihozd az étel ízét és aromáját.
Mi az a Salsa Enchiladas Verdes, és mire használható?
A Salsa Enchiladas Verdes egy ízletes és könnyen használható salsa, amit kifejezetten enchilada készítéséhez terveztek, de más mexikói ételekhez, mint burritos, tacos vagy fajitas is remekül felhasználható.
Hasonló termékek
- Chili termékek, Akciós termékek, Chili szószok és krémek, Nemzetközi konyha, Amerikai konyha, Csípősségi-Skála, 03., Csípős, Márkák, Tabasco
Tabasco Scorpion Chilipaprika Szósz
Original price was: 2590 Ft.1990 FtCurrent price is: 1990 Ft. nettó 1567 Ft Egységár:43.167Ft/l - 03., Csípős, Akciós termékek, Amerikai konyha, Chili szószok és krémek, Chili termékek, Csípősségi-Skála, Márkák, Nemzetközi konyha, Tabasco
Tabasco Habanero szósz
Original price was: 2590 Ft.1990 FtCurrent price is: 1990 Ft. nettó 1567 Ft Egységár:43.167Ft/l - 03., Csípős, Akciós termékek, Chili szószok és krémek, Chili termékek, Chimax, Csípősségi-Skála, Márkák
Marha erős chili szósz 5+1 akció!
Original price was: 10740 Ft.8950 FtCurrent price is: 8950 Ft. nettó 7047 Ft Egységát: 8.950Ft/Csomag - 01., Enyhén csípős, 02., Mérsékelten csípős, 05., Extra csípős, Akciós termékek, Chili Hungária, Chili szószok és krémek, Chili termékek, Csípősségi-Skála, Márkák
Chili szósz válogatás -Chili Hungaria
Original price was: 12750 Ft.11750 FtCurrent price is: 11750 Ft. nettó 9252 Ft Egységár:12.750Ft/csomag - 05., Extra csípős, Akciós termékek, Chili szószok és krémek, Chili termékek, Chilimánia, Csípősségi-Skála, Márkák
Ghost chili szósz 100 ml -Chilimánia
Original price was: 3590 Ft.2990 FtCurrent price is: 2990 Ft. nettó 2354 Ft Egységár:35.900Ft/l - 01., Enyhén csípős, Akciós termékek, Chili szószok és krémek, Chili termékek, Csípősségi-Skála, Márkák, Mexikói konyha, Nemzetközi konyha, Nemzetközi márkák
Jalapeno enyhén csípős chili szósz 150 ml -El Yucateco
1690 Ft nettó 1331 Ft Egységár:11.267Ft/l - Mexikói konyha, Nemzetközi konyha
Fekete babkrém konzerv 580 g- La Costeña
1690 Ft nettó 1331 Ft Egységár:2.914Ft/kg - Mexikói konyha, Nemzetközi konyha
Fajita mexikói fűszerkeverék 30 g-Nuevo Progreso
769 Ft nettó 606 Ft Egységár:769Ft/csomag - 04., Fokozottan csípős, Akciós termékek, Chili szószok és krémek, Chili termékek, Chilivilág, Csípősségi-Skála, Márkák
Sikoly chili szósz 40ml -Chilivilág
Original price was: 1990 Ft.1790 FtCurrent price is: 1790 Ft. nettó 1409 Ft - 01., Enyhén csípős, Akciós termékek, Chili Hungária, Chili szószok és krémek, Chili termékek, Csípősségi-Skála, Márkák
Zöld felső chili szósz 100ml -Chili Hungária
2390 Ft nettó 1882 Ft Egységár: 23.900Ft/L
A Chilimánia a szenvedélyes chilirajongók igazi találkozóhelye. Webshopunkban a világ legdurvább extra erős szószaitól kezdve (mint a Carolina Reaper vagy Bhut Jolokia alapú készítmények) a prémium magyar kézműves termékekig mindent megtalál. Kínálatunkban chiliszószok, krémek, őrlemények, különleges savanyúságok, chilis italok és édességek szerepelnek, de az ültetési szezonban prémium chili magokat és előrendelhető palántákat is kínálunk.
A webáruházunkban kapható prémium kézműves termékek (pl. GaBko, Chili Hungária, Chilicum, Janchili) gondosan válogatott, tiszta chili paprikából készülnek, mesterséges színezékek vagy felesleges sűrítőanyagok nélkül. Ellentétben a bolti tömegtermékekkel – amelyek gyakran ecetesek és túl sósak –, a kézműves szószok megőrzik a paprika valódi, intenzív, gyümölcsös ízvilágát és brutális erejét.
A könnyebb navigáció érdekében a termékeket átláthatóan csoportosítottuk: a „Chili szószok és krémek” mellett megtalálhatóak a „Chilis savanyúságok”, a „Fűszerek”, a különleges „Chilivel ízesített finomságok” és chilis italok is. Ha ajándékot keresel, a díszdobozos válogatások és ajándékcsomagok között érdemes böngészned, a termesztőknek pedig a chili magok és palánták kategóriája nyújt segítséget.
Kínálatunk a kellemesen enyhe, pikáns szószoktól a könnyfakasztó, milliós Scoville-értékű (SHU) brutális bombákig terjed. Kezdőknek az enyhébb Jalapeno alapú szószok vagy a klasszikus Cholula termékek ajánlottak. A haladóbbak bátran válogathatnak a Habanero készítmények közül, míg a legelszántabb chilirajongóknak a Carolina Reaper vagy Trinidad Moruga Scorpion alapú, extra erős szószainkat (pl. Spirit of Attila, GaBko termékek) ajánljuk.
Igen, nagy szeretettel várunk! Budapesti szaküzletünk a 1136 Budapest, Hegedűs Gyula utca 32. szám alatt található. Itt nemcsak személyesen is átveheted a megrendelt termékeket, hanem szakértő segítséget is kapsz a tűrőképességednek megfelelő szószok kiválasztásához. Nyitvatartásunk: H-Cs 10-18, P 10-17, Sz 10-13 (Vasárnap zárva).
A megrendelt chilitermékeket gyorsan, általában 2 munkanapon belül házhoz szállítjuk a GLS vagy az MPL futárszolgálat segítségével. A pontos szállítási díj a kosár tartalmának súlya és mérete alapján a pénztár oldalon kerül meghatározásra. Kérjük figyelj, hogy az ültetési szezonban a chili palánták kiszállítására egyedi kapacitáskorlátok és feltételek vonatkozhatnak.
A webáruház teljesen biztonságos, titkosított csatornán keresztül fizethetsz online bankkártyával (MasterCard, Visa). Emellett a budapesti szaküzletünkben történő személyes átvételkor készpénzes és bankkártyás fizetésre is van lehetőség, illetve előreutalásos fizetési mód is választható a rendelés leadásakor.
Igen! A weboldalunk „Blog” és „Chili kisokos” menüpontjai alatt számos tippet, izgalmas receptet és érdekességet osztunk meg a csípős ízek kedvelőivel. Emellett kiemelten működik a „Chili palánta szerviz” kérdés-válasz felületünk is, ahol szakmai tanácsokat, ültetési, növényvédelmi és gondozási útmutatókat találsz a chili paprikák sikeres otthoni neveléséhez.
Igen, nálunk a nagyobb vásárlás azonnali kedvezménnyel jár! Minden 29 990 Ft feletti megrendelés esetén azonnal bevátható 1 000 Ft-os kuponkedvezményt biztosítunk. Ezen kívül folyamatosan elérhetőek nálunk kedvezményes akciós csomagválogatások (pl. Bajnok válogatás vagy All in One csomagok), amelyekkel jelentősen olcsóbban próbálhatsz ki többféle prémium ízt.












Értékelések
Még nincsenek értékelések.