A Nemzetközi konyha kategóriában a világ legismertebb csípős ízei találkoznak egy helyen. Kínálatunkban autentikus mexikói, amerikai és ázsiai termékek várják azokat, akik szeretnék felfedezni a nemzetközi gasztronómia különleges világát. Mexikói chili paprikák, szószok és salsák, amerikai BBQ szószok és fűszerkeverékek, valamint ázsiai chili szószok, fűszerek és különleges alapanyagok segítenek abban, hogy otthon is elkészíthesd kedvenc nemzetközi fogásaidat. Fedezd fel a világ ízeit, és emeld új szintre kulináris élményeidet!

Nemzetközi konyha
, , , , , , , ,

Zöld habanero chili szósz - Lol-Tun

0 az 5-ből
Original price was: 1690 Ft.Current price is: 1390 Ft. nettó 1094 Ft Egységár:11.267Ft/l
, , , , , ,

Salsa Verde 475g -La Costeña

0 az 5-ből
Original price was: 2290 Ft.Current price is: 1990 Ft. nettó 1567 Ft Egységár:4.821Ft/kg
,

Tajin chili por Lime-Mal142 g

0 az 5-ből
2790 Ft nettó 2197 Ft Egységár:19.648Ft/kg
,

Achiote krém 100g-Lol-Tun chilimánia

0 az 5-ből
1790 Ft nettó 1409 Ft Egységár:17.900Ft/kg