Fedezd fel a Chilimánia akciós termékeit, ahol kedvező áron szerezheted be kedvenc chili különlegességeidet! Kínálatunkban rendszeresen megtalálhatók akciós chili szószok, krémek, fűszerek, snackek, BBQ termékek és egyéb csípős finomságok. Az akciós kategória remek lehetőséget kínál arra, hogy új ízeket próbálj ki, vagy kedvenc termékeidet még jobb áron vásárold meg.

Akciós termékek
, ,

Salsa Enchiladas Verdes

0 az 5-ből
Original price was: 1590 Ft.Current price is: 795 Ft. nettó 626 FtEgységár: 3.786ft/kg Szavatosági idő:2026.10.25
, ,

Kék Tortilla Chips 400g

0 az 5-ből
Original price was: 1890 Ft.Current price is: 1699 Ft. nettó 1440 Ft Egységár: 4.725Ft/kg
, , , , , , , ,

Tabasco zöld jalapeno szósz

0 az 5-ből
Original price was: 1990 Ft.Current price is: 1790 Ft. nettó 1409 Ft Egységár:33.167Ft/l
, , , , , , , ,

Zöld habanero chili szósz - Lol-Tun

0 az 5-ből
Original price was: 1690 Ft.Current price is: 1390 Ft. nettó 1094 Ft Egységár:11.267Ft/l
, , , , , ,

Salsa Verde 475g -La Costeña

0 az 5-ből
Original price was: 2290 Ft.Current price is: 1990 Ft. nettó 1567 Ft Egységár:4.821Ft/kg
, , , , , ,

Reaper Extreme Snack 5+1 ajándék-Chilicum

0 az 5-ből
Original price was: 7740 Ft.Current price is: 6450 Ft. nettó 5466 Ft Egységár:7.740Ft/csomag
, , , , , ,

Marha erős chili szósz 5+1 akció!

0 az 5-ből
Original price was: 10740 Ft.Current price is: 8950 Ft. nettó 7047 Ft Egységát: 8.950Ft/Csomag
, , , , , , , ,

Chilis akciós csomag 2+1 ajándék!

0 az 5-ből
Original price was: 6770 Ft.Current price is: 5570 Ft. nettó 4386 Ft Egységár:6.770Ft/csomag
, , , , , ,

Chipotle paprika adobo szószban 220g-La Costena

0 az 5-ből
Original price was: 1590 Ft.Current price is: 1390 Ft. nettó 1094 Ft Egységár:7.227Ft/kg
, , , , , ,

Janicsárok Dühe chili szósz 100 ml-Egri Chiliagok

0 az 5-ből
Original price was: 3490 Ft.Current price is: 3190 Ft. nettó 2512 Ft Egységár:34.990Ft/l