Aranyszarvas chili szósz 100ml-Chili Hungária
2390 Ft nettó 1882 Ft Egységár: 23.900Ft/l
Aranyszarvas chili szószt ajánljuk vadhúsból készült ételek elkészítéséhez, vagy tálalásában segít. Nem túlcsípős, inkább zöldséges, fűszeres, finom. Gourmet szósz.
2017 The World Hot Sauce Awards Hot/Mild kategória nyertese.
- Leírás
- További információk
- Vélemények (0)
Leírás
Aranyszarvas chili szósz
Aranyszarvas chili szószt ajánljuk vadhúsból készült ételek elkészítéséhez, vagy tálalásában segít. Nem túlcsípős, inkább zöldséges, fűszeres, finom. Gourmet szósz.
2017 The World Hot Sauce Awards Hot/Mild kategória nyertese.
Összetevők: koktélparadicsom, chili (Cayenne, Fresno, Jamaican Red), zöldség (zeller), cukor, vöröshagyma, mustár, fokhagyma, só, fűszerek, ecet (2%), tartósítószer (Na-benzoát)
Kiszerelés: 100 ml
Tárolás : Száraz, hűvös helyen tartandó!
Gyártó: Diczkó László kistermelő
Származási hely : Magyarország
SHU *: 35,000-50,000
*SHU= Scoville-skála
A Scoville-skála a paprikafajták csípősségét méri. A Capsicum nemzetség tagjai (paprikafélék) csípősségét a kapszaicin nevű anyag okozza. Ez a bőrhőérzékelő idegvégződéseit ingerli, különösen a nyálkahártyákon. A Scoville-féle csípősségi egység (Scoville heat unit,SHU) a kapszaicin relatív mennyiségét jelzi.
Kiemelt partnerünk : Diczkó László és kedves felesége
Manufaktúránkban különféle csípős, chilis termékeket készítünk hagyományos eljárással, innovatív módon úgy, hogy megfeleljenek a legszigorúbb élelmiszerbiztonsági és higiéniai előírásoknak.
A feldolgozásban segítségemre van feleségem Enikő, aki élelmiszeripari mérnök, biztosítva a gyártás szakmai hátterét. Magas minőségű termék előállításához prémium minőségű alapanyagra van szükség, melyet saját kertészetünkben, kizárólag fajtaazonos, garantált eredetű vetőmagból termelünk immár 2011 óta.Termékcsaládunk, a Chili Hungária termékcsalád folyamatosan bővül, igazodik a fogyasztói igényekhez, megtartva a tradicionális, magas minőséget.
Diczkó László
Elismerések:
2015-ben A „The World Hot Sauce Awards” -on Hot Sauce / Hot
A Spirit of Attila szószunk 2015-ben A „The World Hot Sauce Awards”-on Hot sauce/Hot kategóriában világbajnok lett! A The World Hot Sauce Awards nevű versenyen tizennégy országból 109 gyártó indult 284 termékkel, 49 kategóriában.
2016-ban New Yorkban rendezett pikáns csemegék versenyen, a The Hot Pepper Awards-ot, Diczkó László egy újabb díjat zsebelt be. Hab’n’ go fantázianévvel elnevezet habanero befőtt mangóval termék a különlegességek kategóriában a harmadik helyezést érte el.
További információk
| Tömeg | 0.213 kg |
|---|---|
| Márkanév | Chili Hungária |
| Chilis termékek | Chili szószok és krémek |
| Csípősségi skála | 2 – Mérsékelten csípős |
| Kiszerelés | 100ml |
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Hasonló termékek
- 01., Enyhén csípős, Chili szószok és krémek, Csípősségi-Skála, GaBko, Márkák
Jalapeno with Tequila chili szósz 100ml -GaBko
3390 Ft nettó 2669 Ft Egységár:33.900Ft/l - 05., Extra csípős, Chili Hungária, Chili szószok és krémek, Chili termékek, Csípősségi-Skála, Márkák
Kegyes halál chili szósz 90ml- Chili Hungária
3690 Ft nettó 2906 Ft Egységár:41.000Ft/l - 03., Csípős, Chili szószok és krémek, Chili termékek, Csípősségi-Skála, GaBko, Márkák
Sriracha hot sauce 100 ml- GaBko
3390 Ft nettó 2669 Ft Egységár:33.900Ft/l - 05., Extra csípős, Chili szószok és krémek, Chili termékek, Csípősségi-Skála, GaBko, Márkák
Hot pepper sauce yellow 50ml -GaBko
3390 Ft nettó 2669 Ft Egységár:67.800Ft/l - 03., Csípős, 5.000 Ft alatt, Ajándék termékek, Chili Hungária, Chili szószok és krémek, Chili termékek, Csípősségi-Skála, Márkák
Sárga Vihar chili szósz díszdobozban 100ml – Chili Hungária
2890 Ft nettó 2276 Ft Egységár:2.890Ft/db - 01., Enyhén csípős, 5.000 Ft alatt, Ajándék termékek, Chili Hungária, Chili szószok és krémek, Chili termékek, Csípősségi-Skála, Márkák
Zöld felső chili szósz díszdobozban 100ml
2890 Ft nettó 2276 Ft Egységár:2.890Ft/db - 05., Extra csípős, Chili Hungária, Chili szószok és krémek, Chili termékek, Csípősségi-Skála, Márkák, The World Hot Sauce Awards nyertesek
Spirit of Attila prémium chili szósz- Chili Hungária
3190 Ft nettó 2512 Ft Egységár:31.900Ft/l - 04., Fokozottan csípős, Chili Hungária, Chili szószok és krémek, Chili termékek, Csípősségi-Skála, Márkák
Mennydörgés Chili szósz 100ml-Chili Hungária
2990 Ft nettó 2354 Ft Egységár: 29.900Ft/l - 05., Extra csípős, 5.000 Ft alatt, Ajándék termékek, Chili Hungária, Chili szószok és krémek, Chili termékek, Csípősségi-Skála, Márkák, The World Hot Sauce Awards nyertesek
Attila chili szósz díszdobozban 100ml- Chili Hungária
3690 Ft nettó 2906 Ft Egységár:3.690Ft/db - 03., Csípős, Chili Hungária, Chili szószok és krémek, Chili termékek, Csípősségi-Skála, Márkák, The World Hot Sauce Awards nyertesek
Tüzes mennykő chili szósz 100ml- Chili Hungária
2390 Ft nettó 1882 Ft Egységár: 23.900Ft/l
A Chilimánia a szenvedélyes chilirajongók igazi találkozóhelye. Webshopunkban a világ legdurvább extra erős szószaitól kezdve (mint a Carolina Reaper vagy Bhut Jolokia alapú készítmények) a prémium magyar kézműves termékekig mindent megtalál. Kínálatunkban chiliszószok, krémek, őrlemények, különleges savanyúságok, chilis italok és édességek szerepelnek, de az ültetési szezonban prémium chili magokat és előrendelhető palántákat is kínálunk.
A webáruházunkban kapható prémium kézműves termékek (pl. GaBko, Chili Hungária, Chilicum, Janchili) gondosan válogatott, tiszta chili paprikából készülnek, mesterséges színezékek vagy felesleges sűrítőanyagok nélkül. Ellentétben a bolti tömegtermékekkel – amelyek gyakran ecetesek és túl sósak –, a kézműves szószok megőrzik a paprika valódi, intenzív, gyümölcsös ízvilágát és brutális erejét.
A könnyebb navigáció érdekében a termékeket átláthatóan csoportosítottuk: a „Chili szószok és krémek” mellett megtalálhatóak a „Chilis savanyúságok”, a „Fűszerek”, a különleges „Chilivel ízesített finomságok” és chilis italok is. Ha ajándékot keresel, a díszdobozos válogatások és ajándékcsomagok között érdemes böngészned, a termesztőknek pedig a chili magok és palánták kategóriája nyújt segítséget.
Kínálatunk a kellemesen enyhe, pikáns szószoktól a könnyfakasztó, milliós Scoville-értékű (SHU) brutális bombákig terjed. Kezdőknek az enyhébb Jalapeno alapú szószok vagy a klasszikus Cholula termékek ajánlottak. A haladóbbak bátran válogathatnak a Habanero készítmények közül, míg a legelszántabb chilirajongóknak a Carolina Reaper vagy Trinidad Moruga Scorpion alapú, extra erős szószainkat (pl. Spirit of Attila, GaBko termékek) ajánljuk.
Igen, nagy szeretettel várunk! Budapesti szaküzletünk a 1136 Budapest, Hegedűs Gyula utca 32. szám alatt található. Itt nemcsak személyesen is átveheted a megrendelt termékeket, hanem szakértő segítséget is kapsz a tűrőképességednek megfelelő szószok kiválasztásához. Nyitvatartásunk: H-Cs 10-18, P 10-17, Sz 10-13 (Vasárnap zárva).
A megrendelt chilitermékeket gyorsan, általában 2 munkanapon belül házhoz szállítjuk a GLS vagy az MPL futárszolgálat segítségével. A pontos szállítási díj a kosár tartalmának súlya és mérete alapján a pénztár oldalon kerül meghatározásra. Kérjük figyelj, hogy az ültetési szezonban a chili palánták kiszállítására egyedi kapacitáskorlátok és feltételek vonatkozhatnak.
A webáruház teljesen biztonságos, titkosított csatornán keresztül fizethetsz online bankkártyával (MasterCard, Visa). Emellett a budapesti szaküzletünkben történő személyes átvételkor készpénzes és bankkártyás fizetésre is van lehetőség, illetve előreutalásos fizetési mód is választható a rendelés leadásakor.
Igen! A weboldalunk „Blog” és „Chili kisokos” menüpontjai alatt számos tippet, izgalmas receptet és érdekességet osztunk meg a csípős ízek kedvelőivel. Emellett kiemelten működik a „Chili palánta szerviz” kérdés-válasz felületünk is, ahol szakmai tanácsokat, ültetési, növényvédelmi és gondozási útmutatókat találsz a chili paprikák sikeres otthoni neveléséhez.
Igen, nálunk a nagyobb vásárlás azonnali kedvezménnyel jár! Minden 29 990 Ft feletti megrendelés esetén azonnal bevátható 1 000 Ft-os kuponkedvezményt biztosítunk. Ezen kívül folyamatosan elérhetőek nálunk kedvezményes akciós csomagválogatások (pl. Bajnok válogatás vagy All in One csomagok), amelyekkel jelentősen olcsóbban próbálhatsz ki többféle prémium ízt.













Értékelések
Még nincsenek értékelések.